Sivas’ın Suşehri ilçesinde yürütülen ‘Bir Gülümseme Hayat Verir İnsana’ projesi kapsamında özel eğitim sınıfına giden öğrenciler, spor yaparak eğlendi. Suşehri Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından yürütülen ‘Mutlu Günler’ projesi ile engelli bireyler ve ailelerine çeşitli aktiviteler düzenlenerek fiziksel ve psikolojik gelişimlerine katkı sağlanıyor. Engellilere yönelik farkındalığın artması ve onları topluma kazandırmayı hedefleyen proje kapsamında eğitsel oyunlar, spor müsabakaları ve kültürel faaliyetler gerçekleştiriliyor.