Fenerbahçe’de Jose Mourinho Israrı! İlk Temas Gerçekleşti

Süper Lig’de şampiyonluk yarışında bitime 3 hafta kala ezeli rakibi Galatasaray’la arasındaki puan farkı 6’ya çıkan Fenerbahçe’de eleştiri okları teknik direktör İsmail Kartal’a çevrilmişti. Bir türlü suların durulmadığı Sarı-Lacivertli kulüpte yeni bir iddia öne sürüldü. Fenerbahçe’nin gelecek sezon takımı çalıştıracak yeni bir teknik direktör için çalışmalarına başladığı kaydedildi.

İLK TEMAS GERÇEKLEŞTİ

Sabah’ın haberine göre, sarı-lacivertlilerin teknik direktör İsmail Kartal ile sezon sonunda yollarını ayıracağı öne sürülürken, sportif direkör Mario Branco’nun kulüpsüz olan vatandaşı Jose Mourinho ile temasa geçtiği öne sürüldü.

Bu görüşmede Fenerbahçe tarafının Portekizli çalıştırıcıya, “Önümüzdeki sezon seninle çalışmak istiyoruz. Haziran ayında seçimimiz var. Kongreden sonra tekrar bir araya gelerek şartları masaya yatırabiliriz” dediği aktarıldı.

SARAN’IN DA LİSTESİNDE VAR

Öte yandan Fenerbahçe’de başkan adaylığını açıklayan Sadettin Saran da Jose Mourinho’yu getirmeyi çok istiyor.

Manchester United’a dönme isteğinin olduğu da konuşulan Jose Mourinho, son olarak Serie A ekiplerinden Roma’yı çalıştırmış ve 1 UEFA Konferans Ligi kupası kazanmıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x