Bayramı sosyal medyadan kutladılar

Ardıç’lı kutlama

Kanal D’nin Emmy ödüllü dizisi ‘Yargı’nın Ilgaz’ı Kaan Urgancıoğlu, dört aylık oğlu Ardıç’la çekildiği pozu “İyi bayramlar” notuyla Instagram hesabından paylaştı.

Maldivler’den poz

Bayram tatilini sevgilisi Kaan Yıldırım ve yeğeni Gaia ile Maldivler’de geçiren Pınar Deniz, fotoğrafına “Mutlu bayramlar” notunu düştü.

‘Moral oldunuz’

Sağlık sorunlarıyla mücadele eden Filiz Akın, paylaşımına, “Hepimize sevdiklerimizle kucaklaşacağımız, en samimi duyguların paylaşılacağı bayramlar diliyorum. Moral oldunuz, iyi ki varsınız” notunu düştü.

Bayram ‘özlem’ demek..

Özge Ulusoy, 2022’de trafik kazasında kaybettiği babası Haydar Ulusoy’un da bulunduğu aile fotoğrafını, “Bayram bizim için her günden daha fazla özlemek demek… Sevdiklerinize sıkı sarılın. Seni çok özlüyoruz babacığım” sözleriyle paylaşarak, sevdiklerinin bayramını kutladı.

Pasta sürprizi

Bayramın ilk günü çifte mutluluk yaşayan Demet Şener, “Yarın (bugün) benim doğum günüm. Annem çocukken en sevdiğim pastayı yapmış. İşte benim için en kıymetli kutlama” sözleriyle mumları üflediği anları sevdikleriyle paylaştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x